Başarı Hikayeleri

Merve demir kimdir:

Adım Merve Demir Ev hanımıyım Kahramanmaraş’ın bir köyünde yaşamaktayım. Bu işte yakın çevreye çok insan tanımanıza gerek yok.Sadece internet erişiminizin ve akıllı telefonunuzun olması yeterlidir. Öncelikle Farmasiye ve sayfamıza hoş geldiniz. Çevrenizden sizi bu işi yapmamanız için soğutmaya çalışacaklardır sakın onlara inanmayın. Asla hayallerinizden,hedeflerinizden vazgeçmeyin.Unutmayın hayali ve hedefi olmayanın hayatta da bir başarısı olmaz.farmasi yönetici ünvanını kısa bir sürede almış biri olarak bende bu işe başlarken çevremdeki insanlardan bir sürü olumsuz düşünceler aldım fakat önemli olan bu işe inanmak ve gerekeni yapmak oldugunu çok iyi biliyorum.

Bu işe başlama sebebim

Benim bu işe başlama sebebim bir ev hanımı olarak aile bütçeme katkıda bulunmaktı. bu işe başlayıp ve hayalindeki kazançlara kavuşan liderlerimiz ile tanışmam onların bu işleri başarmış olduklarını görmem bana da ilham kaynağı olmuştur. onların tecrübelerinden faydalanarak ve direktörlerimizin izinden yürüyerek farmasinin bizlere sunduğu fırsatları değerlendirerek emin adımlarla direktörlüğe doğru yol almaktayım.neden bir fazıl tokmak olmayalım neden bir nuriye doğanlar olmayalım neden abdullah gülcan çavdar çifti olmayalım ki.Benim küçücük bir ekibim var.öncesinde fazıl beyin, nuriye hanımın ve abdullah-gülcan çiftininde aynı bizim gibi küçücük bir ekibi vardı. şimdi tepedeler bizlerde liderlerimizin izinden yürüyerek onların yanında yer almak istiyoruz. dolayısı ile öncelikli amacım ekibim ile birlikte büyümek.

Benim ekibime neden katılmalısın?

benim ekibime neden katılmalısın? başarıya giden yolu bilen ekibi ile birebir ilgilenen bir ekip liderine sahipsiniz. ekibime katılan arkadaşlarıma bire bir yardımcı olmaktayım.her bir sorunlarına yardımcı olarak bu işin püf noktalarını ekibimede aktarmaktayım. şöyle düşünün bir okulda öğretmensiniz sınıf mevcudunuz az herkes ile birebir ilgilenebiliyorsunuz çok öğrencisi olan öğretmende iyi niyetlidir fakat her öğrenciye ulaşamaz sadece çalışkan ögrenciler ile ilgilenmek zorunda kalır kısaca böyle düşünebilirsiniz. kazanmış olduğum tecrübeleri ekibime daha kolay aktarabilmekteyim. başarıya giden yolda hep birlikle başaracağımızdan eminim. unutmayın emeklemeden yürümek yürümeden koşmak olmaz. şükürler olsun emekleme aşamasını geçmiş bulunmaktayız şu an hızlı adımlarla yürüme aşamasındayız inşallah hep birlikte koşacağımız günleride yakında göreceğiz.bu işe ve kendine inanan herkesi ekibime katılmaya davet ediyorum. Buyrun gelin hep beraber birlikte büyüyelim.